Починаючи з 2019 року, в українських школах і дитячих садочках навчатимуть поводженню з відходами. Це передбачено Національним планом управління відходами до 2030 року, затвердженим урядом.
Зокрема, Міністерству освіти і місцевим владам доручено проведення у шкільних та дошкільних навчальних закладах заходів, які мають підвищити обізнаність дітей щодо поводження з відходами. Ба більше, в навчальні програми включать обов’язкове проведення тематичного позакласного заходу. Це сприятиме формуванню культури поводження з відходами серед нових поколінь українців.
Окрім того, з 2019 року має розпочатися масштабна популяризація свідомого ставлення українців до поводження з побутовими відходами. Їх заохочуватимуть до належного поводження через інформаційні кампанії у засобах масової інформації.
Photo by Anita Jankovic on Unsplash
