В Україні запустили платформу для релокації бізнесу

В Україні запрацювала платформа, що допомагає перемістити бізнес із «гарячих точок» та продовжити його діяльність у більш безпечному місці. Про це повідомляють в уряді.

Перезапуск економіки у воєнний час, кажуть в уряді, є одним з найпріоритетніших завдань. Для цього бізнесу необхідна допомога якомога швидше відновити роботу, надавати робочі місця.

Платформу запустили ДП «Прозорро.Продажі» за ініціативи Мінекономіки, за підтримки Мінцифри та Дія.Бізнес. Вона розрахована на представників бізнесу, який подав заявки на релокацію, а також компанії, які хочуть допомогти підприємствам з релокацією. Окрім того, нею користуватимуться представники Міністерства економіки, військових адміністрацій, компаній, які допомагають з опрацюванням заявок, логістикою, процесом переїзду, пошуком нових виробничих приміщень та розселенням працівників тощо.

Подавати заявки можуть як підприємства, що потребують переміщення, так і компанії, які готові надати для цього приміщення чи інші активи.

За офіційними даними, за місяць із зони бойових дій евакуювали 216 підприємств і 97 із них вже відновили роботу на новому місці.

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання