Манекен в магазине

В Україні вдруге відбудеться Be Sustainable! Fashion Summit

1 вересня 2020 року під час Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season у столичному Мистецькому Арсеналі відбудеться наймасштабніший саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні.

BE SUSTAINABLE! – це професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи в напрямку сталого розвитку українських дизайнерів і виробників одягу.

Проєкт являє собою інтерактивний простір для відкриття, демонстрації та підтримки українських та світових дизайнерів, які впроваджують стійкі практики у своїх колекціях.

Друга частина проєкту – освітня, це одноденна відкрита конференція, яка висвітлює ключові аспекти сталого розвитку. Основною метою конференції є пошук рішень для ефективного розвитку відповідальної, етичної та екологічної fashion-індустрії в Україні.

BE SUSTAINABLE! – головний центр розвитку свідомої моди, освіти та нетворкінгу в Україні

Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку за Програмою малих ґрантів публічної дипломатії уряду США «Культура та програми для молоді» 2019-2020.

«Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу», – кажуть організатори.

Познайомитися з молодими дизайнерами можна під час інтерактивної інсталяції BESUSTAINABLE! Space. Авторкою концепції інсталяції є українська сет-дизайнерка LoveCurly. Її ідеї були реалізовані компанієюYanko Production.

Також цього сезону BE SUSTAINABLE! Fashion Summit презентує The Swapchain – діджитальну глобальну платформу обміну одягом. Це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blackchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Кожен охочий може протестувати новий сервіс і принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя та обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі.

Головною темою цьогорічного саміту є циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів – Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (PatrickMcDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (KairiLentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія), та багато інших. Модеруватиме саміт Яна Панюшкіна, журналістка, редакторка сайту The Page Style та ведуча телевізійної програми «Перша шпальта».

Послухати засновницю Change Agency Responsible Future, консультантку зі сталого розвитку Клавдію Шевелюк можна буде о 19.00 під час panel discussion «What is Circularity in the Global Context?»

Зареєструватися на захід можна за посиланням. Через карантин кількість місць обмежено.