Mila Pierce Peace Dove

В Іспанії продали з аукціону картину Міли Пірс, щоб зібрати гроші для українців

На благодійному аукціоні в іспанській курортній Марбельї, що на середземноморському узбережжі Коста-дель-Соль, продано картину латвійської місткині, авторки колекції «Labyrinth Dreams» Міли Пірс (Mila Pierce). Усі кошти спрямовано на підтримку українців, які через війну змушені були покинути власні домівки.

Аукціон організовано організацією «Collective Calling», яка працює з дітьми та батьками з Іспанії, Танзанії, а відтепер і України. Спеціально до івенту для жителів і гостей цього респектабельного міста художниця створила нову роботу, яку назвала «Peace Dove». У перекладі на українську це означає «Голуб миру». Вона виконана в українських кольорах із піску Марбельї, який нанесений на лляному полотні, та символізує колективний вибір людства.

За словами художниці, голуб – це символ миру і водночас послання світові. «Ця робота – мій внесок у підтримку людей України, яка страждає від руйнівної війни», – прокоментувала Міла Пірс.

Peace Dove

Інформація про те, за скільки продано картину і хто є покупцем, не розголошується. Проте відомо, що її придбали представники однієї з країн Євросоюзу.

Серія «Labyrinth Dreams» Міли Пірс складається з низки картин на тему лабіринтів як колективної подорожі та духовного зростання. Вони створюються в галереї Сан-Педро за спеціальною авторською технологією з екологічних матеріалів, адже художниця поділяє sustainable принципи і у творчій діяльності, й у житті.

Читати також: Tikkurila згортає бізнес у Росії. Фінський виробник фарби та лаків планує пожертвувати чистий прибуток за російськими операціями за весь 2022 календарний рік некомерційним організаціям, які надають пряму гуманітарну підтримку.