У Шотландії відкрили першу водневу заправку

У Центральному поясі Шотландії – території з найвищою щільністю населення – відкрили першу громадську водневу заправну станцію (HRS) для автомобілів. За інформацією EcoTown, проєкт реалізувала компанія Logan Energy.

Розташована між Абердіном і Шеффілдом станція дає можливість заправляти водневі електричні та двопаливні транспортні засоби до 350 бар.

«Водневі електромобілі реально скорочують викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин, однак їх широке використання обмежує відсутність інвестицій у розгортання заправних станцій, – сказав генеральний директор Logan Energy Білл Айрленд. – Тож ми вирішили реалізувати проект для розширення потенціалу водню в Шотландії і встановити і встановити заправку між Абердіном і Шеффілдом, які знаходяться у 360 милях один від одного».

Британський уряд виділив 30 млн фунтів стерлінгів для декількох водневих проектів по всій Великобританії з метою дослідження можливості використання водню для скорочення викидів у таких секторах, як промисловість і транспорт.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків