Больницы в Газе работают на солнечной энергии

У секторі Газа лікарні працюватимуть від сонячної енергії

У лікарні Насера, що ​​в секторі Газа, встановили сонячну електростанцію. Використання відновлюваної енергії дозволить послабити залежність медичного закладу від поставок палива і забезпечить безперебійну роботу його найбільш важливих відділень.

Через проблеми з подачею електрики лікарні в Газі не в змозі надавати жителям сектора медичну допомогу, в тому числі у випадках, коли мова йде про життя і смерть. Зокрема, про інтенсивну терапію, переливання крові і термінові операції. Труднощі також виникають зі зберіганням фармацевтичних препаратів і вакцин.

Отже Всесвітня організація охорони здоров’я за фінансової підтримки уряду Японії встановила електростанцію потужністю 250 кВт. Вона дозволить не тільки заощадити близько 166 000 літрів палива, але і скоротити викиди вуглецю на 185 тонн щорічно. Основні медичні послуги будуть доступні для 19 000 людей на місяць.

Сонячна електрифікація лікарні Насера ​​є важливим кроком на шляху до забезпечення більш сталого енергопостачання медичних установ і екологічної стабільності в Газі. Протягом багатьох років в Газі спостерігається хронічна нестача електроенергії. Коли припиняють подавати енергію, лікарні змушені покладатися на генератори, які працюють на паливі. Використання сонячної енергії дозволить значно знизити залежність лікарень від аварійних генераторів, а також знизить ризик смерті серед новонароджених, пацієнтів інтенсивної терапії і людей, які потребують гемодіалізу.

Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя
Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад
Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

фото: ПРООН