У Південній Кореї введуть додаткову плату за використання пластикових стаканчиків

Південна Корея має намір ввести плату за використання одноразових стаканчиків у кав’ярнях і точках швидкого харчування. Точніше – депозити. Покупці матимуть можливість повернути стаканчик і отримати за нього свої гроші.

The Korea Herald пише, що під час останньої сесії парламенту ухвалена низка законопроектів, які передбачають відповідні нововвведення. Починаючи з 2022 року. підприємства враховуватимуть депозити в цінах і повертати гроші, коли покупці повертатимуть використані одноразові стаканчики.

Південна Корея нині переглядає свій підхід до вирішення екологічних проблем і виконання зобов’язань за Паризькою кліматичною угодою. Зокрема, докладає зусиль зі скорочення викидів вуглецю.

Міністерство довкілля очікує, що така політика допоможе скоротити викиди вуглецю на 66% за рахунок збільшення обсягів переробки і скорочення витрат, пов’язаних зі спалюванням відходів.

Міністерство також планує мінімізувати незручності для покупців і нині шукає спосіб дозволити покупцям повертати стаканчики в будь-якому місці.