Hot Bin

У Британії випробовують «гарячі» контейнери для компостування харчових відходів

У британському місті Хоршем випробовують новий метод переробки харчових відходів, так званий «гарячий» контейнер на ім’я Hot Bin. На експеримент погодилася сім’я з п’яти людей.

Експеримент спрямовано на скорочення кількості харчових відходів. Протягом півроку збиратимуться дані про те, скільки харчових відходів припадає на компостування вдома завдяки новій розробці, а не викидається.

The District Post пише, що муніципалітет заохочує і підтримує використання традиційних компостерів. Утім вони переробляють тільки такі харчові відходи, як-от шкірка, яєчна шкаралупа і чайні пакетики. Тим часом, прогнозується, що Hot Bin зможе переробляти все, навіть курячі кістки, перетворюючи їх на повноцінний компост для саду всього за 90 днів.

Упродовж експерименту родина надсилатиме повідомлення, фотографії та відео, які будуть поширюватися через сторінку міської влади у соціальних мережах.

Вартує Hot Bin близько 200 фунтів стерлінгів (орієнтовно 7220 грн). Винахід переміг у конкурсі «Садовий продукт року Королівського садівницького товариства».

фото: facebook.com/HOTBINcomposting