У Британії створили платформу для спільної роботи

Британський стартап Roleshare створив онлайн-платформу для тих, хто воліє зберегти своє кар’єрне зростання, але також, наприклад, мати час на батьківство або щоб дбати про близьких людей похилого віку. Сервіс передбачає пошук партнерів для розподілу роботи і власне роботи, яку можна розділити з кимось із аналогічними навичками та досвідом.

Засновники кажуть, що це схоже на мікрокоманду – дві людини поділяють роль та отримують оплату за повну зайнятість. Вони чергують робочі дні або тижні, передачаючи обов’язки,  інструменти та підтримують продуктивність процесу. Коли один партнер їде у відпустку, інший може продовжувати роботу над проєктом.

Натомість роботодавці отримують дві голови, два набори навичок за ціною одного. Вони також зберігають працівників і залучають нові таланти. Серед компаній, які вже пропонують на Roleshare вакансії для спільної роботи – Hilton, Cisco, American Express, EY та інші.

Всесвітній економічний форум визнав розподіл ролей кроком на шляху до економічної трансформації. Особливої актуальності така робота набула під час пандемії.

Roleshare каже, що допомагає людям розширювати можливості працевлаштування, а компаніям – утримувати талановитих людей, які працюють продуктивніше. Це також впливає на гендерну рівність, благополуччя та економічне зростання.

Roleshare нещодавно закрив попередній раунд фінансування та планує розгорнути свою платформу по всьому світу.

фото: roleshare.com