TikTok додав субтитри для людей із вадами слуху

Популярна соцмережа TikTok оголосила про запуск нової функції, яка робить додаток доступнішим для людей із порушеннями слуху. Компанія запроваджує автоматичні субтитри, які перетворюватимуть мову на текст.

«Ми прагнемо до створення інклюзивної середовища додатків, а це означає створення продуктів і інструментів, що підтримують наше різноманітне співтовариство. Оскільки ми продовжуємо працювати над тим, щоб зробити TikTok ще більш доступним, сьогодні ми представляємо автоматичні субтитри, нову функцію, яка допоможе людям із порушеннями слуху або глухим краще користуватися TikTok», – ідеться у повідомленні компанії.

Субтитри генеруються автоматично. Автори контенту можуть увімкнути їх на сторінці редагування після того, як завантажили або записали відео, щоб текст автоматично транскрибувався і відображався в їхньому відео.

TikTok

Субтитри, додані авторами контенту, є частиною відеоконтенту, і в разі, якщо глядач захоче їх відключити, він може зробити це на панелі загального доступу, натиснувши кнопку субтитрів і відключивши їх.

Найближчим часом функція працюватиме на англійській і японській, але TikTok пообіцяв незабаром запровадити підтримку й інших мов.

Читайте також: Digital-технології, що роблять світ доступним для нечуючих. Кейс компанії «Ашан Україна»

Ціль 10. Скорочення нерівності