З 1 серпня напої Sprite випускатимуться лише у прозорих пластикових пляшках. Через те, що зелений поліетилентерефталат (ПЕТ) неможливо переробити для повторного використання.
Sprite виводить із виробництва зелені пластикові пляшки, в яких напій випускали понад 60 років
Компанія Coca-Cola, яка володіє брендом Sprite, повідомила, що змінює упаковку із зеленого на прозорий пластик у межах більш широких зусиль, спрямованих на зменшення кількості пластикових відходів і підвищення екологічної відповідальності. Пластик зеленого кольору містить домішку, через яку його не можна переробляти на нові пляшки.
«Вилучення кольорів із пляшок покращує якість переробленого матеріалу», — йдеться в заяві Джуліана Очоа, генерального директора компанії R3CYCLE, яка допомагає Coca-Cola покращити переробку.
Інші напої, які використовують зелені пляшки в портфоліо Coca-Cola, у тому числі Fresca, Seagram’s і Mello Yello, також будуть замінені на прозорі в найближчі місяці.
фото: Coca-Cola
✔Ціль 12. Відповідальне виробництво і споживання
