SoftServe

Соціальний аспект. SoftServe оприлюднив звіт зі сталого розвитку

Одна з найбільших глобальних ІТ-компаній з українським корінням – SoftServe – оприлюднила свій другий звіт зі сталого розвитку «Зміцнюючи спільноти». Документ укладено відповідно до вимог міжнародного стандарту нефінансової звітності GRI, охоплює 2017-2018 роки діяльності компанії та висвітлює основні напрямки роботи та досягнутий прогрес у соціальній сфері.

«Вже багато років ми мобілізуємо наші інтелектуальні, фінансові та людські ресурси всередині компанії і використовуємо наш бізнес-досвід у соціальній сфері», – коментує Тарас Вервега, співзасновник та член ради директорів SoftServe, засновник та голова корпоративного Благодійного фонду «Відкриті очі». За його словами, компанія зросла на глобальному ринку і нині має більше можливостей вирішувати соціальні питання.

Ключовими напрямками корпоративної соціальної відповідальності SoftServe упродовж останніх двох років залишались розвиток талантів, зміцнення спільнот та покращення ІТ-освіти. Як один із провідних роботодавців в Україні, SoftServe приділяв значну увагу питанням задоволеності працівників роботою в компанії та забезпеченню рівних можливостей для усіх працівників. Зокрема, кількість жінок у компанії зросла з 28% до 32%. До того ж, на 10% збільшилась кількість жінок на управлінських позиціях в компанії.

Щодо освіти, то близько 7 тис. працівників взяли участь у понад 900 тренінгах, організованих SoftServe. ІТ-освіта запроваджувалась і за власними ініціативами SoftServe, і в кооперації з галузевими організаціями та ІТ-кластерами. Зокрема, один із найбільших в Україні майданчиків для підготовки випускників закладів вищої освіти до старту роботи в ІТ – SoftServe IT Academy – продовжує набирати оберти: кількість щорічних випускників у 2018 році наблизилась до 1000. Удвічі зросла кількість студентів, найнятих в компанію по завершенню навчання. Разом з тим, у цей період SoftServe посприяв появі одразу шести інноваційних бакалаврських ІТ-програм в університетах та троьх надсучасних студентських лабораторій з Інтернету речей (ІоТ) та робототехніки.

Водночас SoftServe через програми корпоративного волонтерства та благодійності реалізував низку соціальних проектів в Україні та за кордоном загальним коштом понад $232 тис.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси – у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Ціль 4. Якісна освіта
✔Ціль 5. Гендерна рівність
Ціль 9. Гідна праця й економічне зростання

фото: SoftServe