Сінгапурцям запропонували веслувати і збирати сміття

У вересні жителі Сінгапуру можуть безкоштовно орендувати байдарки, каяки або дошки для серфінгу в обмін на збирання сміття під час веслування. Відповідну ініціативу запровадила  громадська спортивна організація PAssion WaVe.

Безкоштовні двогодинні заняття пропонують з середи по п’ятницю. Усім охочим видають відра, сачки і рукавички, і вони можуть відправитися морем або водосховищем на прогулянку. Гарна можливість поєднати активний відпочинок на відкритому повітрі і захист довкілля.

фото: facebook.com/pa.passionwave

 

Нагадаємо, тим часом в Україні екологічний стан головной водної артерії – Дніпра – наближається до катастрофічного. У поверхневих водах річкового басейну виявили 161 забруднювач, у тому числі – гербіцид атразин, метали кадмій і нікель. Це загрожує здоров’ю населення України та може спричинити екологічну катастрофу. Про це свідчать результати аудиту ефективності виконання заходів Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року.