Сумки из банана

Швейцарський бренд Qwstion шиє сумки з банана

Швейцарський бренд сумок Qwstion, а також виробник пряжі з Тайваню і тайванський швейний партнер за чотири роки винайшли новий міцний і гнучкий матеріал Bananatex, який презентували на Міланському тижні дизайну 2019.

Як виявилося, притаманні рослині властивості повністю поєднувалися з екологічним, економічним і соціальним напрямком розвитку бренда. «Вирощені у природному середовищі змішаного сільського та лісового господарства, дерева Abacá здорові та самодостатні, не потребують ніяких пестицидів або додаткового поливу. Ці якості культури дозволили здійснити висадку дерев у Філіппінах, що збільшило економічне процвітання фермерів. Більш того, компанія отримала сировину, з якої можна створити матеріал більш якісний за синтетичний, який зараз використовують інші виробники сумок», – пише EpochTimes.

Вироблена з бананових волокон тканина довго не зношується, вона гнучка і водонепроникна. Окрім того, оскільки матеріал не синтетичний, а натуральний, зроблені з нього товари після закінчення терміну служби не потребують витрат на спеціальну переробку відходів.

У колекції Bananatex бренда Qwstion представлено два нових вироби: рюкзак Roll Pack вартістю €295 і сумка Hip Pouch за €70.

Сумки из банана

 

Фото: qwstion.com