тропические леса Амазонки

Schneider Electric звітує про досягнуті результати

Французька компанія з енергоменеджменту та автоматизації Schneider Electric опублікувала піврічний звіт про виконання своїх цільових показників впливу на сталий розвиток, визначених на 2021-2025 роки.

У компанії кажуть, що доступ до енергії та цифрових технологій є одним з основних прав людини. Її пріоритетними Цілями сталого розвитку є Ціль 7. Доступна і чиста енергія, Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура, Ціль 11. Сталі міста і спільноти, Ціль 13. Боротьба зі зімною клімату, Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку.

Так, згідно зі звітом, вже 91% провідних постачальників Schneider Electric зареєструвалися, долучилися до The Zero Carbon Project – цей проєкт розпочато у квітні і передбачає, що вони скоротять удвічі викиди вуглецю до 2025 року. Для цього постачальники скористаються досвідом компанії, експертизою, тренінгами, рішеннями тощо.

Водночас, Schneider Electric залучає дедадлі більше клієнтів, які зацікавлені в декарбонізації ланцюгів постачань і цифрових рішеннях для прискорення їх для відповідних перетворень.

Так, у другій половині цього року компанія допомогла клієнтам економічно заощадити та уникнути 302 млн тонн викидів CO2 у порівнянні з цільовим показником 800 млн на 2025 рік і збільшила свої екологічні витрати на 70%.

На місцевому рівні Schneider Electric виконує 200 зобов’язань, взятих щодо країни.

se.com