Salt SPA Planet ставить на сталість і розвиває мережу

Українська мережа оздоровчих просторів Salt SPA Planet, яка нещодавно запровадила стратегію сталого розвитку, вже відчуває конкурентні переваги і планує масштабувати бізнес, допомагаючи вирішувати глобальні виклики. Про це розповіла сo-founder & CEO Salt SPA Planet Вікторія Аверченко під час свого виступу перед представниками малого й середнього бізнесу з нагоди розробки онлайн-курсу для підприємництва. Проєкт «Електронне навчання задля сталого розвитку» впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

«Ми, як бізнес, навіть не уявляли нещодавно, що наші послуги допомагають вирішувати глобальні виклики. Наприклад, забруднене повітря в містах, яке є причиною алергій, астми, серцевих захворювань. Ба більше, за даними ООН, від наслідків забруднення щороку передчасно помирають 6,5 млн людей. І до 2050 року 70% населення світу житимуть у містах. А в нас є рішення – соляна терапія», – поділилась вона.

Виктория Аверченко

Отже компанія вирішила відокремити для себе найважливіші з 17 Цілей сталого розвитку – 2030. Зокрема, ними стали Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя, Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання, Ціль 11. Сталий розвиток міст та спільнот, Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво, а також Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку.

 

 

Компанія взяла на себе зобов’язання зробити свій внесок у чисте повітря і допомогти всім охочим мінімізувати ризики для здоров’я, викликані забрудненням повітря у великих містах, а також розвивати якісну та сталу інфраструктуру завдяки доступності оздоровчих послуг, запроваджувати інноваційні технологій у галузі здоров’я.

Щодо гідної праці й економічного зростання, Salt SPA Planet віднині надає підприємницькі можливості жінкам через франчайзинг. «Ми допомагаємо відкрити бізнес, навчаємо. Чимало жінок хочуть працювати у сфері надання оздоровчих послуг  хочуть займатися бізнесом, але не мають досвіду», – каже Вікторія Аверченко.

Виктория Аверченко

Також вона називає партнерство заради сталого розвитку практичним інструментом, адже переконалась в цьому на власному досвіді: «Цього року ми взяли участь у форумі для жінок в ОАЕ, де презентували SPA – у них є проблема кондиційонованного повітря і високий відсоток людей, які страждають на астму. Знаєте, коли ти – sustainable, то тебе зовсім по-іншому сприймають потенційні партнери, з якими в тебе є спільні цінності. Набагато легше вести перемовини і масштабувати бізнес».

Окрім того, компанія бере активну участь у державних тендерах в Україні. Зокрема, на облаштування оздоровчих кімнат у регіонах, у дитячих садках, медичних закладах тощо.

Нині мережа Salt SPA Planet налічує 10 оздоровчих просторів у Києві, Бучі, Броварах, Вінниці, Їзмаїлі, Червонограді. Незабаром відкриває у Львові і Сєвєродонецьку. Упродовж 2020 року планує відкрити ще 20, до 2022 року – 100.

Пройти онлайн-курс представники українського бізнесу зможуть вже на початку 2020 року. Зокрема, дізнаються про те, як малий і середній бізнес в країнах ЄС впроваджує Цілі сталого розвитку і як можна бути економічно успішним, позитивно впливаючи на довкілля і суспільство.