Гидропоника

Pure Harvest будує розумні ферми, щоб нагодувати овочами країни Перської затоки

Агропромислова компанія Pure Harvest Smart Farms з Об’єднаних Арабських Еміратів, що спеціалізується на сталих технологіях, отримала фінансування в розмірі $60 млн від SHUAA Capital і Sancta Capital.

Зелені інвестиції будуть спрямовані на зростання компанії в регіоні Перської затоки і реалізацію місії – зробити виробництво високоякісних свіжих продуктів місцевим для місцевих жителів, у тому числі – у суворих кліматичних умовах.

«Світові події, такі як пандемія COVID, загострюють потребу в рішеннях з виробництва продуктів харчування власного виробництва, щоб знизити нашу залежність від міжнародних ланцюгків постачань», – прокоментував Скай Курц, засновник і генеральний директор Pure Harvest Smart Farms.

Компанія Pure Harvest, яка заснована в Абу-Дабі, незабаром добудує свою третю гібридну тепличну систему вирощування в Еміратах, а також нині будує свої розумні ферми в Саудівській Аравії. Окрім того, вона оголосила про розширення проєкту в Кувейті.

По завершенні своїх нових проектів компанія вироблятиме помідори, зелень і ягоди, і в майбутньому планує продовжити диверсифікацію своєї пропозиції.