Меган и Гарри призывают проявить заботу о планете

Принц Гаррі та Меган Маркл хочуть зробити етичне інвестування мейнстрімом

Принц Гаррі і Меган Маркл приєдналися до компанії Ethic, яка управляє активами у сумі $1,3 млрд, у якості «партнерів впливу». Відтак вони сподіваються залучити молодих людей до сталого, відповідального інвестування.

«Ми вважаємо, що настав час, коли більше людей мають сісти за стіл, за яким ухвалюються рішення, що впливають на всіх. Ми хочемо переосмислити природу інвестування, щоб допомогти вирішити глобальні проблеми», – кажуть вони.

Компанія Ethic заснована в 2015 році. Вона стверджує, що інвестує лише у «компанії, які шанобливо ставляться до людей і планети», зокрема в контексті екологічних, соціальних та управлінських інвестицій. Компанія також управляє інвестиціями Гаррі та Меган.

Подружжя сподівається, що їхнє партнерство з Ethic зробить інвестиції в ESG більш привабливими для молодих людей, які усвідомлюють,що їх вибір впливає на планету.

«Молоде покоління вже голосує своїми доларами та фунтами, коли справа стосується брендів, які вони обирають», – сказав Гаррі в інтерв’ю New York Times. Він вважає, що так само слід підходити до інвестицій.

Новина про партнерство Гаррі і Меган із Ethic пролунала майже одночасно з виступом британського принца Вільяма.

Герцог Кембриджський запропонував підприємцям зосередитися на порятунку Землі, а не на підкоренні космосу і переселення на інші планети. Окрім того, за його словами, космічні польоти залишають дуже великий вуглецевий слід.

фото: @sussexroyal