Глаз крокодила

П’ять документальних еко-фільмів, які варто подивитись

Потужний документальний фільм може допомогти інформувати глядачів і спонукати до більш усвідомленого способу життя. EcoWatch запропонував до перегляду низку саме таких кінострічок:

1. Наша планета (2019)

Це новий оригінальний документальний серіал від Netflix, прем’єра якого нещодавно відбулась. Він про красу і крихкість нашої природи. Коментатором у серіалі виступив відомий телеведучий і натураліст Девід Аттенборо.

2. Кінець м’яса (2017)

Після аншлагових прем’єр у кількох країнах німецький кінематографіст Марк Піршель запропонував фільм усьому світові. Який ефект кінець м’ясної індустрії матиме для тварин, для нашої планети і для нашого життя? Чимало відповідей можна знайти в цьому фільмі.

3. Ворожа планета (2019)

Перший сезон серіалу режисера Гільєрмо Наварро складається з шести епізодів. Кожна серія – це дивовижна розповідь про тварин, які виживають в екстремальних зонах нашої планети. Прем’єра відбулася 1 квітня на National Geographic. Неймовірно красиві зйомки і безліч рідкісних кадрів.

4. Гнилі (2018)

Автори цього дослідницького проекту вирішили зануритися у вивчення процесу виробництва продуктів харчування. Вони відправляються на найбільші заводи, щоб зрозуміти, яка саме небезпека загрожує споживачам і природі. Цей серіал проливає світло на корупцію, розтрати і небезпеку їжі, яку ми їмо. Зняла його команда Ентоні Бордена.

5. Витрачені даремно! Історія харчових відходів (2017)

Чи можливе вирішення проблеми харчових відходів? Шеф-кухарі демонструють, як можна максимально ефективно використовувати різноманіття їжі і перетворювати те, що більшість людей вважає відходами, на неймовірні за смаком страви.

 

Photo by Jackson Jost on Unsplash