Вид на Нью-Йорк

Нью-Йорк ухвалив Акт мобілізації міста на боротьбу з кліматичними змінами

Міська рада Нью-Йорка ухвалила Акт мобілізації міста на боротьбу з кліматичними змінами. Його називають найбільш амбітним в історії кліматичного законодавства. Пакет законів вносить радикальні зміни і енергоефективність Нью-Йорка і спрямовані на скорочення викидів вуглецю.

Зокрема, до 2030 року на вулицях міста поменшає автомобілів майже на мільйон, що призведе до відчутного зниження вмісту оксидів азоту, оксидів сірки і твердих частинок, які забруднюють наше повітря. Автори закону кажуть, що це рішення закладає основу для побудови більш життєздатного та сталого міста, водночас захищаючи його жителів від наслідків швидкої зміни клімату. Закон також має на меті створення тисяч робочих місць, які прокладуть шлях до зеленої економіки.

Читайте також: Чикаго переходить до 2040 року на чисту енергію

Окрім того, передбачається скорочення викидів парникових газів великими будівлями до 2030 року. Застарілі і неефективні системи витрачають величезну кількість енергії, перетворюючі будівлі на забруднювачів клімату в Нью-Йорку.

Отже, до 2030 року всі будівлі в місті – площею 25 000 кв. футів (приблизно 23 000 кв. метрів) і більше – повинні скоротити викиди парникових газів на 40%. Ці нові стандарти вимагатимуть переобладнання будівель з використанням нових енергоефективних технологій, що також призведе до створення більш чистого міста і тисячів робочих місць у галузі будівництва і технічного обслуговування. За даними The New York Times, на будівлі нині припадає 67% викидів міста.

Очікується, що цей акт буде підписаний мером Біллом де Блазіо найближчим часом.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

Фото: Unsplash