Новая Почта

«Нова пошта» збиратиме вторсировину у відділеннях найбільших міст України

Оператор «Нова пошта» вирішив масштабувати проект зі збирання вторинної сировини у всіх поштових і вантажних відділеннях Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та Полтави вже 2020 року і розгляне можливість подальшого його поширення на всі інші відділення компанії

«У 2020 році компанія вивчить досвід масштабування на мільйонники та розгляне можливість подальшого масштабування на всі інші відділення компанії», – зазначаєтсья у повідомленні компанії.

Навесні цього року «Нова пошта» запровадила пілотний проект зі збирання упаковки у 10 відділеннях Києва. Клієнти могли залишити пакувальні матеріали в спеціальних боксах для  вторсировини.

«Ми збільшили обсяги зібраної макулатури та поліетилену на 153%. За три з половиною місяці в рамках пілотного проекту було зібрано 4561 кг вторинної сировини на десяти відділеннях. Майже 80% всієї зібраної вторсировини – це папір, гофрокартон і паперовий ущільнювач, а 20% – стретч, бульбашкова плівка та пакети», – каже директор компанії Олександр Бульба.

Нині «Нова пошта» вирішила залишити два бокси. Зокрема, один – для макулатури та гофрокартону, ще один – для поліетилену. Глибше сортування поліетилену здійснюватимуть підрядники, які приймають, вивозять вторинну сировину. У компанії наголошують, що налагоджено повний цикл збирання вторсировини.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво