Доставка "Новая почта"

«Нова Пошта» відмовляється від пінопласту

З кінця квітня всі відділення української компанії «Нова Пошта» переходять на новий тип упаковки. Замість пінопласту буде використовуватись папір вторинної переробки. Про це повідомила прес-служба компанії.

По-перше, компанія відмовляється від пінопласту на користь вторинної сировини. По-друге, посилки будуть пакувати і відправляти приблизно на 12% швидше. По-третє, папір ще краще зберігатиме вміст посилки від пошкоджень.

«Ми проаналізували кращі світові практики і вибрали папір українського виробництва, – розповідає директор компанії Олександр Бульба. – Це дешева, надійна, проста в прибиранні та утилізації альтернатива звичним наповнювачам».

За його словами, пакувальний папір буде йти на повторну переробку. До того ж самі коробки, зроблені з міцного картону, в 10 разів краще за інші види упаковки захищають вміст посилок. Ще один плюс нового наповнювача – у відділеннях стане ще чистіше і просторіше. Рулон паперу займає набагато менше місця, ніж блоки пінопласту, і від нього немає додаткового сміття.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво

Фото: facebook.com/nova.poshta.official