McDonald's

McDonald’s відкрив перший ресторан, що працює від енергії Сонця

Компанія McDonald’s відкрила в американському штаті Флорида ресторан, який для власних потреб використовує виключно енергію з відновлюваних джерел. Площа ресторану – 745 кв. м. Він має дах V-подібної форми, вкритий сонячними панелями, а фотоелектричні скляні панелі інтегровані в усі будівлю.

За інформацією видання Designboom, ресторан розташованл на курорті Walt Disney World у Флориді. Цей флагманський об’єкт здатен покрити 100% своїх потреб в чистій енергії упродовж року.

Mcdonald’s заявляє, що ресторан відтепер стане центром навчання для представників компанії, де будуть тестуватися рішення зі скорочення споживання енергії та води.

Щоб підтвердити статус ресторану з нульовим споживанням енергії, McDonald’s в наступному році пройде сертифікацію нульового енергоспоживання Living Future. Це також сприятиме глобальним зусиллям Mcdonald’s у галузі сталого розвитку, в тому числі – досягненню мети скоротити викиди парникових газів на 36% у ресторанах і офісах до 2030 року в порівнянні з базовим 2015 роком.