тропические леса Амазонки

LVMH пожертвує €10 млн на порятунок лісів Амазонії

Група LVMH, до якої входять 75 відомих по всьому світу брендів, планує виділити 10 мільйонів євро на допомогу у боротьбі з лісовими пожежами в Амазонії.

Пожежі в тропічних лісах Амазонки, які називають «легенями планети», на території Бразилії почалися на початку серпня. У деяких штатах оголошено надзвичайний стан. Число осередків займання дедалі збільшується.

Про приєднання LVMH до відповідної ініціативи Франції і G7 оголосили голова правління Бернар Арно і член ради директорів Ян Артюс-Бертран. Вони також закликали приєднатися усіх, хто поділяє їхню віру в те, що Амазонія – скарб всесвітньої спадщини, який має бути захищений.

За їхніми словами, Франція має честь розділити відповідальність за цей величезний тропічний ліс разом із Бразилією та американськими партнерами. «Ця ініціатива відображає визнання цієї відповідальності групою LVMH, яка до того ж разом із ЮНЕСКО докладає зусиль для захисту біорізноманіття на всій планеті», – йдеться у повідомленні.

«Захист навколишнього середовища – це не тільки слова чи підписання декларацій, а й вжиття конкретних колективних заходів у разі виникнення небезпеки, надання ресурсів місцевим фахівцям і спільна робота для порятунку нашої планети», – сказав Ян Артюс-Бертран.

До групи LVMH входять такі бренди, як Dom Pérignon, Glenmorangie, Hennessy, Bvlgari, Chaumet, Hublot, TAG Heuer, Zenith, Christian Dior, Louis Vuitton, Marc Jacobs, Fendi, Givenchy Parfums, Guerlain, Kenzo Parfums, а також мережі La Grande Epicerie de Paris, Le Bon Marché Rive Gauche, Sephora, Berluti та інші.

Нагадаємо, що  екологічна благодійна організація Леонардо Ді Капріо – Earth Alliance – також зобов’язалася виділити 5 млн доларів на боротьбу з пожежами, які два тижні тому охопили тропічні ліси Амазонії.

Тим часом Президент Бразилії Жар Болсонару відмовився прийняти 22 млн доларів допомоги від G7 для боротьби з пожежами в тропічних лісах Амазонії. На його думку, ця пропозиція свідчить, що до Бразилії ставляться як до «колонії чи нічийної землі». Він також назвав це спробою втручання у суверенітет країни.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

фото: Unsplash