Lego випустить свій перший набір на підтримку ЛГБТК

Lego Group оголоcила про випуск Every is Awesome – свого першого набору на підтрику ЛГБТК+ спільноти. У компанії кажуть, він покликаний відзначити різноманітність людей і світу навколо.

Конструктор налічує 346 предметів – 11 монохромних мініфігурок, кожна з яких – зі своєю зачіскою і райдужним кольором. Зокрема, використано культові кольори прапору спільноти.

Дизайнер Lego Метью Ештон сказав: «Я хотів створити модель, яка символізує інклюзивність і прославляє всіх, незалежно від того, як вони себе ідентифікують або кого люблять».

За його словами, кожна людина унікальна, і, виявляючи трохи більше любов’ю, сприйняття і розуміння в цьому світі, «ми всі можемо відчути себе більш вільними, щоб бути по-справжньому собою».

Конструктор надійде у продаж 1 червня, на початку Місяця гордості, і буде доступний у фірмових магазинах за рекомендованою роздрібною ціною 34,99 євро.

Lego Group прагне до створення різноманітного й інклюзивного робочого середовища. Вона співпрацює з Workplace Pride, Stonewall і Open for Business, щоб допомогти сформувати стратегії підтримки співробітників, які ідентифікують себе як ЛГБТК+. Вона також підтримує благодійну організацію Diversity Role Models, яка базується у Великобританії і працює над навчанням дітей інклюзивності та емпатії.

Ціль 10. Скорочення нерівності

фото: Lego

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути соціальні й екологічні принципи своєї роботи, визначитися з пріоритетами та донести їх до аудиторії, споживачів тощо. Замовити консультацію >>>