Джолі знялася у фотосесії, щоб врятувати бджіл

Анджеліна Джолі знялася у фотосесії для журналу National Geographic, щоб привернути увагу до проблеми втрати біорізноманіття. Зокрема, до проблеми вимирання бджіл.

Акторка вже давно є послом доброї волі ООН, а відтепер вона співпрацює з ЮНЕСКО та брендом Guerlain над ініціативою Women for Bees, у результаті якої буде побудовано 2500 вуликів, а кількість бджіл збільшиться на 125 млн до 2025 року. Водночас 50 жінок-бджолярок отримють підтримку, навчання.

Під час зйомки на шкіру акторки нанесли феромон, що приваблює бджіл. Джолі стояла абсолютно нерухомо впродовж 18 хвилин. Зрештою на її тілі жодного укусу.

За останні роки у світі спостерігаються безпрецедентно швидкі темпи втрати біорізноманіття. З 1900 року чисельність місцевих видів флори і фауни в більшості наземних ареалів скоротилась, щонайменше, на 20%. Експерти з тривогою повідомляють про виснаження рибних запасів, зникнення багатьох запилювачів і ґрунтових організмів. Вони закликають зупинити ерозію сільськогосподарських угідь і скорочення лісів.

На сьогодні на межі повного зникнення: понад 40% видів амфібій, майже 33% коралових рифів, більше третини всіх морських ссавців, 100 порід домашньої худоби, близько 10% видів комах.

Ціль 15. Захист екосистем суші