Лас-Вегас використовує технологію цифрових двійників для боротьби з викидами

У центрі Лас-Вегаса використовуватимуть мережі 5G і інтернет речей (IoT) разом із технологією цифрових двійників для поліпшення якості повітря, управління водними ресурсами та викидів вуглецю, вироблених великими будинками міста.

За інформацією Environmental Leader, цифрові двійники – це віртуальні середовища, які можуть агрегувати великі обсяги даних, а також надавати аналітику в масштабі міста. Зокрема, можуть допомогти значно підвищити ефективність будівель, знизити експлуатаційні витрати тощо.

Технології для проєкту «Чисті міста – чисте майбутнє» надасть Cityzenith. А компанія Terbine, що базується в Лас-Вегасі, буде використовувати дані IoT від державних установ, операторів будівель, транспортних систем. Це дозволить контролювати ключові системи міста.

Технологія цифрових двійників може об’єднувати, візуалізувати і аналізувати тривимірні просторові і чотиривимірні тимчасові дані і співвідносити ефективності між декількома системами, а також може забезпечити оптимізовану платформу для проєктування будівель із нульовим рівнем викидів.

Cityzenith заявляє, що три чверті світових викидів вуглецю виробляються містами, і що компанія прагне використовувати свою платформу і ініціативу, щоб зробити міста більш інтелектуальними і стійкими.

Штучний інтелект є частиною цієї зростаючої тенденції у відстеженні ефективності будівель і енергоспоживання. AI може управляти будинками і аналізувати великий обсяг даних, підвищуючи ефективність використання ресурсів.

Лас-Вегас – друге місто, який бере участь в ініціативі Cityzenith після Нью-Йорка. Найближчим часом очікується участь інших великих міст.

фото: @julianpaefgen/unsplash.com