L'Oreal

L’Oreal використовуватиме виключно перероблений пластик для упаковки

Французька косметична компанія L’Oreal уклала угоду про закупи смоли ПЕТ, на яку переробляють пластикові відходи, а також використовуватиме на 100% перероблені матеріали для власних потреб в упаковці протягом наступних кількох років.

За даними EnvironmentalLeader, багаторічну угоду укладено з Loop Industries – її технологія з низьким енергоспоживанням деполімеризує відпрацьований ПЕТ-пластик і поліестер,  перетворючи його на ПЕТ-полімер первинної якості.

Це ще один крок L’Oreal на шляху до кругової економіки. Нещодавно компанія також отримала найвищу оцінку за вирішення екологічних проблем, зокрема «Три А» у рейтингу від CDP (Carbon Disclosure Project) за протидію кліматичним змінам, збереження водних ресурсів, попередження вирубки лісів.

Бренди дедалі більше уваги приділяють підвищенню екологічності своєї упаковки. Наприклад, Procter & Gamble нещодавно підписала п’ятирічний контракт на закупівлю переробленого пластику у постачальника з Великобританії. Тим часом Kimberly-Clark, якій належить Huggies, пообіцяв у найближчі п’ять років виключити пластик зі свого асортименту дитячих серветок, що продаються у Великобританії, а також запровадити рішення, що дозволить споживачам повертати упаковку в супермаркети для переробки.

фото @loreal