Магазин IKEA

IKEA прискорює перехід постачальників на поновлювані джерела енергії

IKEA запроваджує нову програму, яка дозволить її 1600 постачальникам використовувати поновлювану електроенергію в своєму виробництві. Програма стосується прямих партнерів у Польщі, Китаї та Індії – трьох найбільших ринках IKEA. Потім – поетапне глобальне розгортання.

Майже дві третини впливу ІКЕА на клімат безпосередньо пов’язані з ланцюгом постачань, у тому числі – виробництво у партнерів. Тож компанія прагне до використання 100% поновлюваних джерел енергії по всьому ланцюгу створення вартості.

«Разом із нашими прямими постачальниками ми зробимо необхідні кроки і свій внесок у стримання зміни клімату до 1,5 °C. У нас є довгострокова перспектива і фінансові можливості, щоб інвестувати в діяльність і підтримувати наших постачальників, щоб вони надавали позитивний вплив на людей і планету. Працюючи разом, ми можемо зробити поновлювану електроенергію більш доступною», – каже Генрік Ельм, менеджер із глобальних постачань Inter IKEA Group.

Оголошена програма дозволяє прямим постачальникам закуповувати 100% поновлюваної електроенергії. IKEA надасть місцеві рішення, такі як комплексні рамкові угоди і угоди про закупівлю відновлюваної електроенергії з мережі, що дозволить партнерам споживати виключно поновлювану електроенергію на виробництві.

IKEA підрахувала, що в такий спосіб зможе заощадити 670 000 тонн викидів CO2 на рік, що еквівалентно приблизно 3% від загального впливу ланцюга створення вартості IKEA на клімат.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату