Обновленный интерьер IKEA

IKEA хоче викуповувати і перепродавати вживані меблі

Глобальний ритейлер меблів і товарів для побуту IKEA запустив пілотну програму зворотного викупу вживанних меблів. За схемою, покупцям пропонують ваучери на суму до 50% від початкової ціни предмета, якщо він в ідеальному стані, на 40% – якщо з дрібними подряпинами, на 30% – з більшими подряпинами. В панах компанії – дати їм друге життя.

«Якщо ми не зможемо продати ваші вживані товари, ми відповідально утилізуємо їх», – ідеться на сайті IKEA.

Схема зворотного викупу поширюється на ящики, столи, стільці, шафи, стелажі та буфети в зібраному стані. Їх потрібно будет принести в найближчий магазин ІКЕА. Працівник ІКЕА проведе остаточну оцінку товару і підтвердить пропозицію, яка дійсна 30 днів.

«Ви отримаєте карту повернення на узгоджену суму, яку зможете витратити в магазині. Ця карта дійсна протягом 36 місяців», – кажуть у ритейлера.

Потім повернуті меблі буде перепродано в магазині уживаних товарів ІКЕА за тією ж ціною, що їх викуплено, з додаванням ПДВ.

Нині послуга зворотного викупу поширюється тільки на товари для приватних будинків, а кількість використовуваних товарів обмежена до трьох одиниць на людину на день. Поки що вона доступна тільки в магазині IKEA Gwangmyeong.

Ціль 12. Відповідальне виробництво і споживання

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>