Ветроэнергетика в Украине

IBM запускає Sustainability Accelerator

Корпорація IBM оголосила про запуск IBM Sustainability Accelerator – глобальної безкоштовної програми соціального впливу, в якій застосовуються технології IBM, як-от гібридна хмара та штучний інтелект.

Також створюється екосистема експертів, які допомагатимуть покращувати та масштабувати операції некомерційних і державних організацій, орієнтованих на населення, яке вразливе перед екологічними загрозами, у тому числі – зміна клімату, екстремальні погодні умови та забруднення довкілля.

Акселератор надаватиме підтримку кожній обраній організації протягом двох років. На першому етапі застосовуватимуться дизайн-мислення та гнучкі методики для швидкого впровадження значних інновацій. Екперти працюватимуть з організаціями, щоб визначити їхні потреби та розробити чітку дорожню карту для проєктування, розробки, розгортання та вдосконалення технологій, що допомагають вирішувати конкретні суспільні завдання.

На другому етапі експерти IBM налаштують технології IBM, щоб допомогти учасникам досягти своїх цілей у соціальній чи екологічній сферах. Йдеться про IBM Watson AI, IBM Cloud або Environment Intelligence Suite. Окрім того, організації отримуватимуть щомісячно кредити IBM Cloud, наставництво та доступ до партнерської екосистеми IBM і можуть розраховувати на підтримку пілотного розгортання рішень.

Сьогодні з офіційним запуском програми IBM пропонує некомерційним організаціям подати заявку на 2022 рік, орієнтир – чиста енергію. Пропозиції мають бути надані до 30 квітня 2022 року.