Кеды

Харків та lifecell співпрацюватимуть в реалізації проектів Smart City

Оператор мобільного зв’язку lifecell сприятиме реалізації в Харкові smart-проектів, які покликані поліпшити рівень життя харків’ян завдяки використанню інноваційних технологій. Про це повідомляє Сity.Kharkov.

За меморандумом, сторони співпрацюватимуть за чотирма напрямками. Зоврема, «Безпечне місто» передбачає впровадження системи масового оповіщення ENS, яка дозволяє в екстреній ситуації за кілька секунд зробити масову розсилку повідомлень або одночасні дзвінки. Водночас «Розумне місто» передбачає збір і надання статистичних даних для оптимального планування туристичних і культурно-масових заходів.

Замовити корпоративний семінар і визначитися з цілями сталого розвитку>>>

Третій напрямок – «Розумний транспорт». Йдеться про впровадження оплати проїзду в громадському транспорті з мобільних телефонів. Четвертий – «Розширення покриття» і надання жителям міста доступу до якісної 4G інтернету в метрополітені.

Раніше Харків підписав меморандуми про співпрацю з компаніями Hewlett-Packard Enterprise, Сisco і Vodafon. У рамках Smart City передбачається створення пілотних систем запису і аналізу відео з камер спостереження, автоматизації служб швидкого реагування, управління в сфері вивезення відходів, моніторингу роботи водопроводу, управління освітленням, оптимізації міського автомобільного трафіку, парковок тощо.

Ціль 9. Промисловість, інновації, інфраструктура
Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад
Ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку

фото: Unsplash