Гейтс, Безос і Дауні-молодший інвестували $80 млн в електродвигун нового типу

Стартап Turntide Technologies оголосила про залучення фінансування в розмірі $80 млн пыдл час чергового раунду. Як результат, загальний обсяг інвестицій на сьогодні становить $180 млн. Серед них – інвестиції FootPrint Coalition Ventures Роберта Дауні-молодшого, Amazon Climate Pledge Fund, Keyframe Capital, Fifth Wall’s Climate Technology Fund і Captain Planet LP.

У релізі компанії йдеться, що ектродвигуни, що живлять наш світ сьогодні, становлять половину світового споживання електроенергії – більше, ніж освітлення, опалення і електроніка разом узяті. Внаслідок зміни клімату та зростання економіки світовий попит на електродвигуни зростатиме. Тож завдяки цьому новому фінансуванню Turntide планує розширити розробку і виробництво своєї системи інтелектуальних двигунів, щоб задовольнити попит.

«Наші інвестори усвідомлюють вирішальну роль, яку технології відіграватимуть у нашій боротьбі зі зміною клімату. Щоб обмежити викиди вуглецю, які призводять до кризи, нам усім необхідно змінити спосіб використання енергії», – сказав генеральний директор і голова Turntide Райан Морріс.

Особливість електродвигунів Turntide – точні поперемінні імпульси енергії, кількість і швидкість яких визначається за допомогою програмної платформи з хмари. Зокрема, фінансування частково буде використано для прискорення розгортання та розвитку Riptide, хмарної програмної платформи для автоматизації будівель, яку Turntide вирішила придбати.

Turntide планує і далі розширюватися в області автоматизації будівель, покращуючи і розширюючи платформу Building Operation System (BOS) компанії на офісні будівлі, торгові точки, школи тощо.