Джек Ма допоможе Європі та США масками від коронавірусу

Фонд Джека Ма і благодійний фонд Alibaba Foundation пожертвують Європі 1,8 млн медичних масок і 100 тис наборів реагентів для тестів. Пожертвування будуть зроблені для Італії, Іспанії та деяких інших країн, де спостерігається зростання кількості випадків зараження коронавирусною інфекцією COVID 19. Про це повідомляє агентство Сіньхуа.

Іще 1 млн медичних масок і 500 тисяч наборів для виявлення зараження коронавірусом буде надано США. Благодійний фонд засновника корпорації Alibaba  оприлюдним відповідну інформацію через Twitter.

Раніше благодійний фонд Джека Ма пожертвував понад 15 млн доларів на розробку лікарських препаратів і вакцини проти нового типу коронавирусу. Крім того, ще близько 2,1 млн доларів китайський мільярдер і співзасновник Alibaba виділив Колумбійському університету на розробку ліків.

Фонд також підписав угоду з Інститутом інфекцій та імунітету ім. Пітера Доерті про фінансування та пообіцяв надати 3,2 млн. австралійських доларів на розробку вакцини проти COVID19. Австралійським вченим першим за межами Китаю вдалося виростити коронавірус у клітинній культурі. Зразки вірусу передадуть рекомендованим ВООЗ дослідницьким лабораторіям по всьому світу – це допоможе в розробці більш точних діагностичних тестів і вакцин.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах COVID 19 пандемією. По всьому світу заражено понад 130 тис людей більше ніж у 120 країнах, понад 5 тис людей померли. Італія посідає перше місце в Європі за поширенням вірусу, тут підтвержлено 21 тис 157 випадків зараження.

фото: twitter.com/foundation_ma