планета Земля

День Землі – 2021. Що відбуватиметься й як долучитися?

Щороку 22 квітня світова спільнота відзначає День Землі. Цьогоріч він проходить із закликом – Відновимо нашу Землю.

Нині світ переживає кілька криз одразу, як-от глобальна пандемія COVID-19, економічний спад, зміна клімату, втрата біорізноманіття тощо. Усі вони тісно пов’язані між собою, як і 17 Цілей сталого розвитку – 2030, досягнення яких є запорукою здорового й якісного життя на планеті.

Уперше День Землі відзначили в 1970 році в США, а згодом цю дату в календарі затвердили резолюцією Генасамблеї ООН. Цей день покликаний нагадати, що кожен із нас зобов’язаний своїм існуванням нашій планеті та її екосистемам. І для досягнення справедливого балансу між економічними, соціальними та екологічними потребами нинішнього і майбутніх поколінь необхідно сприяти гармонії з планетою в усіх сферах нашого життя. У тому числі – покласти край вирубці лісів, змінити землекористування на раціональне, яке не виснажує природні ресурси, попередити кліматичні зміни тощо.

Минулого року він відбувався в цифровому форматі, щоб запобігти поширенню COVID-19. Здебільшого так буде і в цьому році.

Так, наприклад, сьогодні EarthDay.org проведе свій другий цифровий захід Earth Day Live, де будуть представлені дискусії, виступи і семінари, присвячені темі дня відновлення Землі за допомогою природних рішень, технологічних інновацій і нових ідей.

earth-day-2021

 

Компанії також долучаються і воліють привернути увагу до теперішнього та майбутнього планети. Наприклад, Hyundai Motor презентувала новий відеоролик під назвою «For Tomorrow We Will not Wait» за участю всесвітньо відомого бойз-бенду BTS. Це друге вже спільне відео, присвячене Дню Землі. Минулорічний зібрав понад 100 млн переглядів на YouTube.

Також до Дня Землі підготувалося NASA. Серед віртуальних заходів космічного агентства –  живі дискусії, ігри, відео, а також доступні для завантаження плакати і книги.

Так, з 21 по 24 квітня кожен може приєднатися до безкоштовного онлайн-заходу, яке передбачає чати з експертами NASA у галузі наук про Землю, а також скачати контент за запитом – розмальовки, електронні книги. Або ж долучитися до онлайн-полювання за сміттям чи програми #GrowForLaunch і дізнатися більше про рослини, що вирощуються в космосі, і про те, як ви можете створити свій власний сад. Онлайн-реєстрація безкоштовна і відкрита.

nasa-earth-day-2021

Ви також можете розмістити в соціальних мережах зображення куточка Землі, який по’єднує вас із нашою планетою, позначити його тегом #ConnectedByEarth і поділитися своїм загальним місцем розташування (країна, місто тощо). Потім, за задумом NASA, колективні зображення різних частин нашої планети, людей, тварин, рослин створять приголомшливу картину безлічі пов’язаних частин нашого світу.

Окрім того, в містах по всьому світу люди планують індивідуальні заходи, як-от прибирання прибудинкових територій, забруднених ділянок лісу тощо.

 

Замовити корпоративний вебінар зі сталого розвитку, визначитися з соціальними та екологічними пріоритетами компанії і навчитися будувати функціональні партнерства навколо спільних цілей і цінностей >>>