Delta Airlines закупила біопаливо на суму понад $1 млрд

Американський авіаперевізник Delta Airlines уклав 10-річний контракт із компанією Aemetis, що спеціалізується на поновлюваних джерелах енергії. Сума контракту на постачання екологічно чистого авіаційного палива становить понад $1 млрд.

За даними Reuters, Aemetis поставить 250 мільйонів галонів палива, що містить SAF, яке проводиться з такої сировини, як використане кулінарна олія і тваринний жир. Очікується, воно буде доступно для використання Delta в 2024 році.

SAF – це низьковуглецеве реактивне паливо, виготовлене з відновлюваної біомаси та відходів, як-от відпрацьовані жири, олія, кукурудза, водорості, сільськогосподарські відходи, тверді і рідкі відходи.

Окрім скорочення викидів парникових газів, SAF може створити нові економічні можливості для сільськогосподарських товариств і підвищити льотно-технічні характеристики літаків.

фото: @maswdl95/unsplash.com

 

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>