Эко-сумка текстильная

Дедалі більше українців відмовляються від пакетів у магазинах

Зменшення використання одноразового пластику – друга за популярністю екологічна практика серед громадян України після сортування відходів, як свідчать результати соціологічного дослідження ПРООН.

За даними ПРООН, кількість прихильників відмови від одноразових пакетиків та упаковки зросла за рік з 24,4% до 37,3% у 2020 році.

 

Зменшення використання одноразового пластику – друга за популярністю екологічна практика серед громадян України після сортування відходів, як свідчать результати соціологічного дослідження ПРООН. У порівнянні з 2018 роком кількість прихильників відмови від одноразових пакетиків та упаковки зросла на половину – з 24,4% до 37,3% у 2020 році.

 

Нагадаємо, Верховна Рада України має проголосувати в другому читанні законопроєкт 2051–1 про обмеження обігу пластикових пакетів в Україні, який вже схвалено у першому читанні. Йдеться про заборону виробляти й розповсюджувати пакети в супермаркетах, магазинах та ресторанах із 1 січня 2022 року. Замість них законопроєкт пропонує використовувати біорозкладні пакети.