Decathlon призупиняє діяльність у Росії

Французька мережа спортивних товарів Decathlon прийняла рішення призупинити комерційну діяльність і закрити всі 60 своїх магазинів, а також сайт в Росії. Про це повідомив український офіс компанії на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, у нас надважливі новини, якими ми нарешті можемо з вами поділитися. Так-так, ми знаємо, що довго нічого не говорили і дещо забарилися з реакцією, але, повірте, ми не сиділи склавши руки”, – ідеться у заяві компанії.

Зокрема, зауважується, що предстаники компанії “весь час уважно слідкували за розвитком подій в Україні” і іхні зусилля передусім були спрямовані на безпеку та підтримку 125 членів команди в Україні. Працівники міжнародної мережі Decathlon прийняли у себе вдома близько 30 членів української команди, а в деяких випадках і їхні сім’ї.

Команда Decathlon в Україні повідомила, що “в перші ж дні війни відчинила двері всіх своїх магазинів і віддала з них усе-усе, що було необхідно волонтерам: від шкарпеток і бафів до пуховиків і наметів”.

Тим часом центр Decathlon у Польщі передав спорядження та товари першої необхідності на суму 2.6 млн євро для допомоги тим, хто був змушений покинути свої домівки, і зупинився на заході Україні чи у сусідніх країнах.

Також повідомляється, що Decathlon створив фонд солідарності з Україною, у якому вже є 1 млн євро. Додатково фонд буде відкритий для внесків від членів команди, а це понад 100 000 працівників по всьому світу. Всі їхні внески будуть подвоюватися самим Decathlon. Зрештою донати передадуть українським громадським організаціям, які зараз рятують життя та допомагають українцям.