Электронные отходы

Cisco здійснила перехід на поновлювані джерела енергії в США

IT-гігант Cisco оголосив, що в поточному фінансовому році досяг 100% використання поновлюваних джерел енергії у США. Компанія також оголосила про цілі корпоративної соціальної відповідальності до 2025 року – виділення ресурсів для прискорення внеску в економіку замкнутого циклу в майбутньому.

За даними Environmental Leader, серед цілей Cisco на період до 2025 року –  відповідність 100% нових продуктів і упаковки принципам кругового дизайну, зниження використання первинного пластику на 20%, зниження на 75% використання пакувальної піни.

Інтернет-рішення Cisco Silicon One – це один із способів, завдяки якому компанія прагне надавати більш сталі продукти і послуги. Хмарний центр обробки даних зі 110 000 серверів може заощадити до 580 кВт енергії і до 9,75 млн доларів на витратах на електроенергію.

Cisco заявляє, що ці зусилля відображають лише деякі кроки, що вживає компанія задля виконання глобальних зобов’язань, які взяла долучившись до Паризької кліматичної угоди п’ять років тому. 

Responsible Future допомагає українським компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, налаштувати метрики за ESG-показниками і підготувати щорічні нефінансові звіти. Замовити консультацію >>>