Amazon

Amazon реалізує 127 проєктів у галузі поновлюваних джерел енергії

Компанія-гігант електронної комерції Amazon претендує на звання найбільшого корпоративного покупця відновлюваної енергії. Про це пише SDxCentra, звертаючи увагу на появу інформації про 26 нових проєктів у галузі сонячної і вітрової енергії в Австралії, Франції, Німеччини, Італії, Південній Африці, Швеції, Великобританії та США.

Ці проєкти здатні виробляти 3,4 гігават (ГВт) електроенергії і довести загальний обсяг інвестицій Amazon у поновлювані джерела енергії в 2020 році до 35 проєктів і більше 4 ГВт потужності. Вонм становлять найбільші корпоративні інвестиції в поновлювані джерела енергії за рік.

Завдяки проєктам вітрової та сонячної енергії, вже реалізованим у Каліфорнії, Делавері, Іллінойсі, Індіані, Канзасі, Кентуккі, Небрасці, Північній Кароліні, Огайо, Техасі та Вірджинії, у Amazon зараз 127 проєктів у галузі поновлюваних джерел енергії по всьому світу. Останні інвестиції в закупівлю вітрової та сонячної енергії зросли до 6,5 ГВт, позбавивши Google (5,5 ГВт) титулу найбільшого корпоративного покупця.

Усього за день Amazon долучила свого конкурента Microsoft, гіганта споживчих товарів Unilever і ще 11 компаній до своєї ініціативи Climate Pledge, яка зобов’язує досягти цілей Паризького кліматичної угоди на 10 років раніше від запланованого терміну.

Окрім Microsoft і Unilever, у число учасників програми увійшли Atos, Brooks, Canary Wharf Group, Coca-Cola European Partners, ERM, Groupe SEB France, Harbour Air, ITV, Neste, Rubicon  і Vaude. Вони зобов’язуються повідомляти про кількість вироблених ними парникових газів, працювати над використанням відновлюваних джерел енергії, скорочувати кількість виробленого ними вуглекислого газу.

На початку цього року засновник Amazon Джефф Безос пообіцяв виділити 10 мільярдів доларів на боротьбу зі зміною клімату, яку він назває «найбільшою загрозою для нашої планети». Безос сказав, що кошти підуть на створення Bezos Earth Fund.

Минуло сім місяців без новин і ось у середині листопада очільник Amazon оголосив у Instagram про гранти на 791 мільйон доларів 16 організаціям, які опікуються захистом довкілля.

Responsible Future допомагає українським компаніям визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, налаштувати метрики за ESG-показниками і підготувати щорічні нефінансові звіти. Замовити консультацію >>>