Самолет вылетает из аэропорта

Chevron, Delta Air Lines і Google вимірюватимуть викиди від авіапалива

Нафтодобувна корпорація Chevron, Delta Air Lines і Google оголосили про підписання меморандуму і відстеження за допомогою хмарних технологій даних про викиди від партії випробувального авіаційного палива (SAF).

Delta взяла на себе зобов’язання замінити 10% свого авіаційного палива на SAF до 2030 року, а Chevron розпочинає виробництво пробної партії екопалива для неї. Зокрема, для використання в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса (LAX). Паралельно Google Cloud планує створити структуру даних від Delta і Chevron, аналітики про викиди.

SAF виробляється з біологічної сировини і, за прогнозами, може значно знизити вуглецевість життєвого циклу в порівнянні зі звичайним реактивним паливом.

Компанії сподіваються створити загальну, більш прозору модель для аналізу потенційних скорочень викидів парникових газів, яка потім може бути прийнята організаціями, що розглядають програми SAF.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату 

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>