Electronic Arts відкрила всім розробникам доступ до патентів

Компанія Electronic Arts, відома своїми культовими серіями ігор FIFA, Battlefield і The Sims, повідомила про те, що відкриває свої патенти для всіх інших розробників, щоб зробити ігри більш інклюзивніми. Зокрема, до п’яти запатентованих технологій.

У компанії сподіваються, що це підштовхне розробників до того, щоб зробити відеоігри більш доступними і комфортними для людей з інвалідністю. Electronic Arts хоче, щоб у відеоігри могли грати якомога більше людей.

«Кожен розробник у галузі зможе використовувати наші патенти на технології, орієнтовані на доступність, без ліцензійних відрахувань. Будь-хто може вільно використовувати ці патенти і використовувати нашу інтелектуальну власність у своїх власних іграх, щоб зробити їх більш інклюзивними. Це зобов’язання поширюється на деякі з наших найбільш інноваційних технологій, призначених для подолання перешкод для гравців з інвалідністю або проблемами здоров’я. Серед них – люди з порушеннями зору, слуху, мовлення або когнітивних функцій», – повідомила компанія.

Деякі з цих патентів відносяться до обробки зображень для оптимізації дальтонізму і системи Ping, яка використовується в Apex Legends і дозволяє гравцям легко спілкуватися з членами команди без використання голосового чату. Це важливо для людей з порушеннями мовлення.

фото: ea.com

Читати також: Безвуглецевий геймінг. Razer встановлює нові цілі зі скорочення викидів

Ціль 10. Скорочення нерівності