Офис компании Bosch

Bosch хоче стати вуглецево-нейтральним до наступного року

Група Bosch, яка є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки, може стати повністю вуглецево-нейтральною вже в наступному році. Разом із 400 локаціями німецької компанії по всьому світу, а також її інженерними, виробничими та адміністративними об’єктами. Якщо їй це вдасться, Bosch стане першим великим промисловим підприємством, яке досягло такої амбітної мети трохи більше ніж за рік.

«Ми розглядаємо кліматичні дії як свою відповідальність і вважаємо, що повинні діяти вже зараз», – говорить д-р Волькмар Деннер, голова ради директорів Robert Bosch GmbH.

Щоб швидко досягти вуглецевої нейтральності, Bosch має намір купувати більше екологічно чистої електроенергії у найближчому майбутньому. До 2030 року компанія поступово збільшуватиме частку відновлюваної енергії, яку вона генерує і купує, а також інвестує 1 млрд євро в підвищення енергоефективності своїх підрозділів.

На дахах, парковках і майданчиках своїх заводів в індійських містах Nashik і Bidadi німецький гігант вже встановив понад 50 000 сонячних панелей. Утім не планує зупинятися на цьому. Компанія хоче досягти десятикратного збільшення встановленої енергетичної потужності. Окрім того, вона планує підписати довгострокові контракти з вітряними і сонячними електростанціями по всьому світу.

Сотрудники Bosch в Индии на крыше с солнечными панелями

Bosch також оновив свою енергетичну політику в Мексиці. До 2024 року країна хоче отримувати 35% електроенергії з невикопних видів палива. При багатогодинному сонячному освітленні упродовж року і сильних вітрах у деяких регіонах – це цілком можливо. Bosch є частиною цього руху і вже досяг того, що потужність, яка отримується виключно від вітряної електростанції Домініка у штаті Сан-Луїс-Потосі, покриває понад 80% потреб в енергії у всіх локаціях Bosch у Мексиці. Bosch Mexico змогла заощадити 56 000 метричних тонн CO2 у 2018 році, перейшовши на переважно поновлювані джерела енергії.

Промислові підприємства, такі як Bosch, можуть істотно сприяти глобальній кліматичній нейтральності. За даними Міжнародного енергетичного агентства, на виробництво припадає близько 32% світових викидів вуглекислого газу.

Нині Bosch викидає близько 3,3 млн тонн вуглецю на рік. Компанія вже скоротила викиди майже на 35% з 2007 року. «Ми послідовно підвищували наші цілі щодо скорочення викидів вуглецю. Тепер настав час для абсолютних цілей. Нехай почнеться зворотний відлік», – каже Деннер.

✔Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

Фото: Bosch