Apple

Apple запускає сервіс самостійного ремонту iPhone та Mac

Технологіічний гігант заспукає для споживачів, які бажають власноруч ремонтувати пристрої, послугу Self Service Repair і пропонує запасні частини, інструменти та посібники з ремонту гаджетів. У такий спосіб Apple прагне розширити свої зусилля з економіки замкненого циклу.

Послуга доступна для користувачів iPhone 12 та iPhone 13, а незабаром – і для користувачів комп’ютерів Mac з чіпами M1. На початку наступного року сервісом можна буде скористатися в США, а протягом 2022 року він пошириться на інші країни.

Перша фаза програми націлена на ті частини продуктів Apple, які найчастіше потребують ремонту – це дисплеї iPhone, акумулятори та камери. Тоді як можливість виконувати ремонт інших компонентів буде доступний протягом року.

Користувачі, які бажають відремонтувати гаджети власними руками, можуть завітати до онлайн-магазину Apple Self Service Repair, де придбати оригінальні запасні частини та інструменти для ремонт, а також отримати доступ до посібників з ремонту.

apple.com

Раніше Apple оголосила про нову програму ремонту, пропонуючи клієнтам додаткові можливості для найбільш поширеного позагарантійного ремонту iPhone.

фото: unslash.com