Adidas випустив веганські кросівки

Adidas випустив веганські кросівки

Спортивний бренд Adidas об’єднався з американським дизайнером, співзасновником Round Two Шоном Вотерспуном, щоб випустити нові кросівки, виготовлені з перероблених матеріалів. Про це повідомляють американські та європейські видання, назіваючи нове взуття «екологічно чистим» та «веганським».

Нові кросівки з вишитими різнокольоровими квітами отримали назву SuperEarth. Вони зроблені з переробленого поліестеру і натурального коркового матеріалу. Жодних деталей тваринного походження.

«Це буде величезним кроком уперед до сталого розвитку і набагато іншим, ніж те, що ви бачили від мене донині», – сказав Вотерспун.

Тим часом у Adidas заявили, що випуск такого взуття – частина їхньої місії зі зменшення кількості пластикових відходів на всій Землі. Компанія також прагне знизити вуглецевий слід від взуття.

Щоб зрозуміти, що взуття розроблено з урахуванням принципів сталості, на його внутрішній стороні написано: «Правда полягає в тому, що саме лише взуття не врятує планету. Проте для нас це виклик – пошук и створення більш сталих рішень. Вважайте це зобов’язанням щодо постійних інновацій у сфері сталого розвитку».

Оголошуючи новину в мережі Instagram, Adidas написав: «Крок до сталого розвитку».

Взуття можна буде придбати на веб-сайті Adidas з 29 серпня 2020 року. Вартість – $110.