Сеть магазинов Walmart

Walmart звітує про свої досягнення

Корпорація Walmart нещодавно випустила свій перший Екологічний, соціальний та управлінський звіт (ESG), в якому розкриває її досягнення в галузі сталого розвитку, а також цілі на 2019 рік, спрямовані на розширення економічних можливостей для партнерів і місцевих спільнот, побудову сталих ланцюгів постачань і активізацію ініціатив з протидії кліматичним змінам.

За повідомленням Environmental Leader, Walmart попрацював із незалежними сторонніми консультантами, щоб краще зрозуміти природу кліматичних змін та можливі наслідки для сектора роздрібної торгівлі. Йому вдалося скоротити річні обсяги викидів парникових газів на 6,1% з 2015 року. Загалом його ініціатива Project Gigaton спрямована на те, щоб до 2030 року позбутися 1 млрд метричних тонн (гігатонн) парникових газів у глобальному ланцюгу створення вартості. Постачальники повідомили, що за останні два роки їм вдалося уникнути викидів в обсязі понад 93 млн тонн.

Щодо використання відновлюваних джерел енергії, мета американської торговельної мережі – забезпечення на 50% відновлюваною енергією до 2025 року. Нині за рахунок поновлюваних джерел забезпечується 28% потреб Walmart в електроенергії.

2018 року Walmart в США вивіз 81% непроданих продуктів, упаковки та інших відходів з полігонів. Ритейлер також переробив понад 430 млн фунтів пластикової плівки і жорстких пластиків по всьому світу.

Звіт ESG також містить погляди корпорації на дотримання прав людини і інформація про реалізацію відповідних ініціатив. Окрім того, щоб допомогти вирішити проблеми безпеки робітників швейної промисловості в Бангладеш, Walmart став одним із засновників Альянсу за безпеку робітників Бангладеш.

Минулого місяця Walmart оголосив, що біля касових автоматів в магазинах США пропонуватимуться сумки багаторазового використання. Мета цієї нової кампанії – допомогти зменшити кількість пластикових відходів і підвищити зручність для покупців, розмістивши сумки багаторазового використання в легкодоступні і часто відвідувані ділянки магазинів. Мережа спеціально випускає новий асортимент сумок багаторазового використання, виготовлених з перероблених матеріалів.

Walmart має на меті скоротити кількість пластикових відходів і перейти до 2025 року на використання упаковки, яка на 100% придатна для переробки і повторного використання.

Фото: instagram.com/walmart