Global Recycling Day

18 березня – Global Recycling Day

18 березня – Всесвітній день переробки або Global Recycling Day. Його запроваджено минулого року для того, щоб відзначити важливість переробки відходів у збереженні наших дорогоцінних первинних ресурсів і забезпеченні майбутнього нашої планети. Ініціатива належить Global Recycling Foundation.

Global Recycling Foundation вбачає свою місію у тому, щоб донести до світових лідерів – переробка занадто важлива, щоб не бути глобальною проблемою. Отже терміново необхідний загальний, єдиний підхід до переробки. Також їхня мета – підвищити обізнаність людей по всьому світу щодо переробки і необхідності рециркуляції. Тобто стимулювати розглядати вторсировину як ресурс, а не як відходи.

«Без переробки всі наші використані і викинуті холодильники, пластикові пляшки, пакувальні коробки, автомобілі, мобільні телефони та паперові стаканчики сприятимуть лише зростанню кількості відходів, які або спалюються, або відправляються на звалища – отже ніколи більше не використовуватимуться. Без переробки в нас немає іншого шляху, окрім як продовжувати позбавляти землю її обмежених ресурсів», – кажуть ініціатори Global Recycling Day.

Цьогорічна тема Global Recycling Day – Recycling Into the Future. Людям по всьому світу запропоновано продемонструвати свою підтримку переробці, а підприємцям – поділитися своїми інноваціями, концепціями та ідеями для поліпшення практики переробки в майбутньому.

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво