бюстгальтеры Harper Wilde

Harper Wilde запускає службу повернення і переробки бюстгальтерів

Будь-хто, хто замовляє новий бюстгальтер в американському інтернет-магазині Harper Wilde, відтепер може повернути старий – на переробку. Таку ініціативу продавець втілив у життя разом із компанією-переробником текстилю For Days.

Нова послуга для клієнтів має назву «Recycle, Bra». Перероблені бюстгальтери підуть на волокно для подальшого виробництва інших видів одягу. Поки що старі бюстгальтери переробляють на футболки і шкарпетки. Довгострокова мета – виробництво нових бюстгальтерів з переробленого волокна.

«Відтепер, коли замовляєте бюстгальтер у нас, його буде доставлено разом із передплаченим талоном зворотної доставки. Помістіть свої старі бюстгальтери назад у коробку, покладіть талон і вуаля! Ми подбаємо про решту», – ідеться на сайті Harper Wilde. Виробник закликає жінок поділитися своїм досвідом у соціальних мережах, використовуючи хештег #RecycleBra.

Ба більше, ініціатива не обмежується фірмовими бюстгальтерами Harper Wilde. Компанія заявляє, що прийматиме будь-які старі бюстгальтери.

Прихильники кругової економіки наводять Harper Wilde у приклад і сподіваються, що дана ініціатива надихне інші бренди одягу зробити те ж саме.

За даними організації Bra Recyclers (США), у середньому кожна жінка має шість бюстгальтерів одночасно, втім носить тільки два. Термін служби виробів становить 6-9 місяців. Велика частина з них потрапляє на звалища, а не на переробку.

Фото: harperwilde.com