Українська IT-компанія Jooble переходить на повністю віддалену роботу

Українська IT-компанія Jooble оголосила про перехід на віддалену роботу з 1 січня 2021 року. Офіси компанії перетворять на коворкінг для співробітників, який буде доступний для них будь-який час.

За інформацією видання AIN.ua, ще з березня близько 70% команди Jooble працювало віддалено, але офіс залишався центром важливих процесів всередині компанії, в тому числі проведення переговорів, найму нових співробітників і їхньої адаптації.

Відтепер центральний офіс компанії на 2800 кв. м, який компанія збудувала за 1 млн євро, а також офіси в Луцьку і Ужгороді перетворяться на коворкінги для співробітників, які будуть доступні їм в будь-який час.

У компанії вважають, що перехід на повністю віддалений режим роботи дозволить наймати фахівців з різних міст і навіть інших країн, тоді як до пандемії на роботу намагалися наймати фахівців переважно в містах України, де у компанії є офіси.

«Не всі вже готові ходити в офіс. Хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сім’ю, здоров’я, хобі», – зазначив співзасновник і головний виконавчий директор Jooble Роман Прокоф’єв.

Нагадаємо також, що через COVID-19 працівники компанії Google працюватимуть удома до липня 2021 року, а cоціальна мережа Facebook шукає директора з віддаленої роботи.

фото: Jooble