Tesco доставлятиме продукти Великобританією електричними вантажівками

Найбільший супермаркет Великобританії – Tesco – з нового року випустив на дороги дві електричні великовантажні автівки, щоб перевозити продукти без викидів.

Електромобілі DAF перевозитимуть продукти харчування та інші товари з залізничного терміналу до розподільного центру в Уельсі. Партнером проєкту стала міжнародна транспортно-експедиторська компанія FSEW.

Нові вантажівки, що введені в експлуатацію, можуть відіграти ключову роль у прискоренні переходу автотранспортної галузі до транспорту з нульовим рівнем викидів протягом наступних кількох років. Нині на великовантажні автомобілі припадає близько 16% викидів від усього внутрішнього транспорту у Великобританії.

За даними Tesco, він – перший супермаркет у Великій Британії, який використовує повністю електричні вантажні автомобілі. Супермаркет також розпочав переведення своїх більш ніж 2000 фургонів для доставки додому на повністю електричні.

Цей крок сприяє досягненню мети мережі Tesco для досягнення нульового рівня викидів від своєї діяльності до 2035 року. До 2025 року компанія планує досягти нульового рівня викидів під час транспортування.

“Ми вже досягли прогресу, почавши перехід на електричні фургони для доставки додому і розгорнувши точки зарядки електромобілів для наших клієнтів”, – сказав генеральний директор Tesco UK Джейсон Таррі.

фото: tescoplc.com

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

Читати також: Інвестиції у кліматичні технології стрімко зростають – $87,5 млрд за рік

Change Agency Responsible Future допомагає українським компаніям проаналізувати свій вуглецевий слід і переглянути екологічні принципи роботи. Замовити консультацію >>>